У Володимира Зеленського нагадали українцям про те, що Ігор Коломойський не має ніякого впливу на рішення влади.

На днях Україну буквально поставило на вуха скандальне інтерв’ю олігарха, в якому він говорив про необхідність помиритися з Росією і прокоментував чутки про свій вплив на президента.

Прес-секретар Зеленського Юлія Мендель раз і назавжди спростувала чутки про вплив Коломойського на політичні рішення нової влади на своїй сторінці в Фейсбук. Вона нагадала про те, що в олігарха немає ніяких повноважень виступати від імені України і приймати будь-які політичні рішення.

«Ігор Коломойський не є представником влади і команди Володимира Зеленського, він не має повноважень говорити щось від імені України або Офісу Президента, з ним не обговорюються позиції за рішенням державних справ», – підкреслила Мендель.

Нагадаємо, раніше український олігарх Ігор Коломойський поговорив з американським виданням The New York Times. Він розповів про Росію і зраду Заходу, а також кредити від МВФ.

Бізнесмен зазначає, що ставлення до Росії нікуди не поділося. Але також додав, що Захід Україну підвів, не давши достатнього грошей і не відкривши ринків. Замість цього США використовує Україну, щоб послабити конкурента. Відновлення зв’язку з Росією необхідно для економічного виживання України. Травма від війни пройде.

“Дайте п’ять, десять років, і кров забудеться. У 2014 році я показав, що не хочу бути з Росією. Я об’єктивно описую, що я бачу і куди йдуть справи”, – підсумував мільярдер.

Також Коломойський повідомив, що Росія може покрити нестачу грошей від МВФ, який штовхає Україну на антикорупційні реформи.

“Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Я думаю, що вони хотіли б дати це нам сьогодні. Який найшвидший спосіб вирішити проблеми і відновити стосунки? Тільки гроші”, – заявив бізнесмен.