Українські захисники мужньо тримають оборону на Бахмутському напрямку, де їм вдається не лише відбивати атаки ворога, а й наносити удару у відповідь. Зокрема нещодавно військовослужбовці 71-ї окремої єгерської бригади ДШВ ЗС України розгромили вщент позиції російських окупантів під Бахмутом.

Про це повідомили на сторінці бригади у соцмережах.  
 
У повідомленні йдеться про те, що внаслідок атаки українських захисників, вдалося не лише розгромити ворожі позиції, а й ліквідувати десяток окупантів. 

“Штурмові групи 71-ї єгерської бригади разом із піхотинцями зайняли ворожі позиції поблизу Бахмута. Спочатку укріплення окупантів кілька разів накривали артилерійським та мінометним вогнем. Потім на ворожі шанці обережно зайшли десантники. Вони і погасили остаточний опір росіян. Було знищено близько десятка окупантів. Це лише ті, чиї тіла залишили в окопах їхні ж “побратими”, – йдеться у повідомленні. 

Окрім того, за словами бійців, тепер рубежі, з яких росіяни обстрілювали оборону міста, стануть для них самих великою проблемою, адже українські воїни вклинилися посеред ворожої лінії оборони і надійно укріпилися там. 

“Все це бачили всюдисущі дрони 71-ї єгерської бригади ДШВ, завдяки їм атака була суперуспішною, а перед нами відкрилася повна картину бою”, – додали у бригаді.