У Львові активістка Олена Живко погрожує самоспаленням через беззаконня і тиск на її рідних.

Про це Олена Живко напередодні написала у соціальній мережі. Вона твердить, що її брата затримали за сфальсифікованою справою, тож вона погрожує сьогодні облити себе бензином і підпалити. Таким чином, каже Живко, вона хоче показати, який “безпредєл” коїться у місті очільником обласного управління поліції.

Олена Живко розповіла, що напередодні її брат відвозив важкохворого батька до Києва на термінову операцію на серці, проте дорогою машину зупинили і брата затримали. Жінка хоче дізнатися, де зараз перебуває її брат і чому його затримали.

“Неодноразово я говорила, що кожного разу, коли я робила пікети, акції, наприклад, проти мера, відразу моя родина – не тільки цей брат, який зараз знаходиться в ІТТ, у мене багато братів двоюрідних, отримували повістки. Одного разу прийшли з обшуком, сказали, якщо ваша не вгомониться, ми прийдемо ще раз. Потім, за дивним збігом обставин, коли я робила пікети, моя родина отримувала якісь повістки і виклик до різних слідчих. Коли я прийшла на прийом до начальника поліції Віконського, він мені відкрито заявив, якщо потрібно буде, то ми посадимо навіть твою маму, про що я пів року тому оголосила в ефірі. Тобто це постійно вівся тиск на мене і мою родину”, – заявила Олена Живко.

Активістка розповіла про випадок, коли разом зі співробітником правоохоронних органів випила каву, а потім потрапила до лікарні. Проте жодного слідства ймовірного отруєння не велося, наголосила Олена Живко.

Підтримати Олену Живко сьогодні прийшли багато людей. На місці чергують поліцейські та карета швидкої медичної допомоги.

Нагадаємо, у лютому на вулиці Банковій у Києві під будівлею Офісу президента, де протестували медики, чоловік намагався вчинити самоспалення.