Колишній голова Центрального розвідувального управління генерал Девід Петреус спрогнозував, чим закінчиться війна на території України. Про це повідомляє Bild. 

 
Ексглава ЦРУ переконаний, що Україна здатна повернути території, захоплені росією за час повномасштабного вторгнення, яке розпочалося у лютому 2022 року. Колишній головнокомандувач американськими військами в Іраку та Афганістані вважає такий сценарій дедалі ймовірнішим. 

Здається дедалі ймовірнішим, що українські сили зможуть відвоювати більшу частину, якщо не всю територію, захоплену російськими військами за останні місяці. Якщо НАТО і західні країни продовжать надавати ресурси в нинішньому темпі, я думаю, українські сили зможуть зупинити подальший наступ рф й розпочати відвойовувати території, захоплені росіянами з 24 лютого, — сказав генерал. 

Крім того, Петреус вважає «дуже малоймовірним», що росія досягне військового успіху. Він зазначив, що такий сценарій був би катастрофічним для європейської безпеки. Тому Девід закликає країни НАТО і союзників «робити необхідні кроки, щоб рф не змогла досягти успіху». Також його вразило зростання професіоналізму у ЗСУ. 

Я надзвичайно вражений не лише чистою рішучістю та серцем українських сил безпеки та народу, але і їх надзвичайною винахідливістю, творчістю, майстерністю та рівнем професійної компетентності, що постійно зростає, — додав генерал.