Мер Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував висловлювання про нього президента Володимира Зеленського, зроблені главою держави на прес-конференції, присвяченій першій річниці свого президентства.

Зокрема, Бондаренко оцінив слова президента про кримінальні справи, порушені проти нього і записав відповідь, який розмістив в своєму Facebook.

“Ви говорите, що я мер-бандит? Всі ті кримінальні справи, які порушували проти мене, їх порушували за мою політичну діяльність, в тому числі і за те, що ви стали президентом”, – підкреслив Бондаренко.

Він також вважає, що йому (Зеленському, – ред.) “на місцевих виборах в Черкасах нема чого ловити” і нагадав, що під час пандемії коронавірусу, він знаходився в Черкасах.

“Хотів би вас запитати, де ви були в 2013 і 2014 роках, коли я був на Майдані, боровся на незалежність українського народу, коли ви танцювали на корпоративах?”, – додав Бондаренко.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив про те, що Бондаренко поводився некоректно і оцінює його поведінку як популізм і політичну боротьбу.

“Я не можу говорити про мера Черкас. Як говорити, якщо місцевий глава має 19 кримінальних проваджень? Хто це? Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Його вибрали – це народ, це право народу України, будь ласка, вибирайте бандитів, якщо хочете “, – заявив президент.

Нагадаємо, 1 травня в Черкасах місцеві органи влади на противагу розпорядженням уряду самовільно ввели рішення про ослаблення антикоронавірусних заходів. За даним фактом було порушено кримінальну справу.

Президент Володимир Зеленський передав Бондаренку “полум’яний привіт” і пригрозив йому відповідальністю.