Колишня глава МОЗ Зоряна Скалецька, яка втратила роботу поки перебувала на карантині в Нових Санжарах, заявила, що евакуйованих з Уханю перевіряли на коронавірус двічі – обидва рази тести були негативними. Екс-міністр запевняє, що ситуація з поширенням інфекції в Україні знаходиться під контролем.

“Двічі в день кожному міряли температуру і кожного оглядали лікарі на предмет наявності симптомів ГРВІ-захворювання. І у нас на сьогодні жодного захворювання поза територією медцентру немає. Епідеміологи України з кінця січня розробляли алгоритми та інструкції, оперативний штаб МОЗ їх впроваджував. Так само , як зараз, коли коронавірус з’явився на території України. Ми всі кроки погоджуємо з епідеміологами. Так що в Україні все під контролем “, – заявила колишня глава МОЗ.

На питання наших журналістів, чи не шкодує вона, що добровільно відправила себе в двотижневої карантин, під час якого її і звільнили, Скалецька відповіла: “Я робила те, що було потрібно в той момент для українців і національної безпеки”.

На прохання оцінити свого наступника на посаді керівника МОЗ, Іллю Ємця, екс-міністр заявила: “Я займаюся не політикою і не оцінкою інших людей, я займаюся своєю роботою”. Не відповіла Скалецька і на питання про те, якою роботою на цей момент вона займається,.