На війні загинув колишній народний депутат України Олег Барна. 

Цю інформацію ЗМІ підтвердив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський. 
 Як відомо, Барна був активним політичним і громадським діячем, у  липні 2014 року добровольцем пішов у ЗСУ в зону АТО, як боєць 128-мої окремої гірсько-піхотної бригади, командир мінометного розрахунку, потім повернувся до політичної кар’єри. 

Найвідоміший інцидент у медіапросторі пов’язаний із ВРУ це, коли під час виголошення промови-звіту прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком у залі Верховної Ради сталася сутичка. Народний депутат Олег Барна, який був членом фракції “Блок Петра Порошенка”, спробував винести з-за трибуни на руках промовця. 

Напад на Яценюка на деякий час паралізував роботу українського парламенту. Сутичка відбулася під час запитань до голови українського уряду. 
 Ще деякий час Барна продовжував політичну кар’єру, але з  початком російського вторгнення в Україну 2022 року пішов добровольцем у військкомат, а з 25 лютого вже був зарахований на посаду командира гранатометного відділення. 
 Сьогодні стало відомо, що він загинув у боях за Україну на фронті. На війні з окупантами бореться й рідний брат Олега Барни Степан Барна.