Наразі на Донбасі ворог намагається штурмувати українські позиції, але зазнає величезних втрат.

У Донецькій області по всій лінії фронту йдуть дуже важкі бої, це єдиний напрямок, на якому ворог намагається наступати, розповів офіцер батальйону “Свобода” 4-ї бригади Нацгвардії України Андрій Іллєнко в етері інформаційного телемарафону.

За словами Іллєнка, ворог намагається атакувати українські позиції “в лоб” і через це зазнає величезних втрат.

“З іншого боку, в нього все ще є достатньо артилерійських засобів, в нього все ще працює авіація, вони (окупанти) намагаються брати кількістю… Вся “сіра” зона просто завалена тілами загарбників”, – розповів військовий.

Він також зазначив, що на всіх інших напрямках українська армія перехопила ініціативу.

Додамо, раніше спікер Східного угрупування військ Збройних сил України Сергій Череватий сказав, що східний фронт залишається епіцентром боротьби за незалежність нашої держави, і ворог щодня зазнає величезних втрат.

Череватий нагадав, що найактивніші бої ведуться на Бахмутському та Авдіївському напрямках, де щодня ворог використовує усі види озброєння.

“Однак щодня там ворог несе величезні втрати. Наші воїни зупиняють його та не дають прорвати нашу оборону. Триває позиційна війна, іноді бувають невеликі рухи лінії оборони, але загалом оборона стоїть та не дає пройти ворогу”, – підкреслив він.