584632

Російський ГРУшник Олександр Александров, якого взяли у полон під час сутички українських військ з терористами під Щастям, зізнався, що ситуація на Донбасі зовсім інша, аніж її змальовує російське телебачення.

Про це він розповів в інтерв'ю російській "Новой газете".

Наші війська ввели, навіть неофіційно просто … Скільки вже загинуло наших солдат, українських солдатів, в чому сенс взагалі цього? Я зараз побував з іншого боку конфлікту, розумію, що все не зовсім так, як показують головні (російські — "24") канали, навіть глибоко не так. Немає ніякого гоніння на російську мову, тут нормальні хлопці,
— розповів полонений російський військовослужбовець.

Він також в черговий раз відзначив різницю між ставленням до полонених в Україні та Росії.

"Українська сторона своїх полонених, загиблих гідно зустрічає. А у нас навіть у новинах не йдеться. А якщо щось відбувається, то відмовляються, як, наприклад, від мене. Не знаю, можна, звичайно, вважати мене за зрадника, але Батьківщину я не зраджував", — підкреслив Александров.

Він також не виключив, що новий указ, який нещодавно підписав Путін, яким засекречуються втрати Росії серед військових у мирний час, не в останню чергу спричинений полоном російських військовослужбовців під Щастям.