Як стало відомо 29 жовтня, за час наступу російської армії під Авдіївкою, від 10 жовтня, окупанти зазнали величезних втрат – 6500 осіб.

Про це повідомив речник Таврійського напрямку Олександр Штупун.

«Якщо говорити про кількість втрат, то Авдіївка — це найбільша поразка росіян. Адже якщо рахувати з 10 жовтня, то загальні втрати противника на Донеччині у зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» склали майже 6500 осіб», — сказав він.

Військові армії РФ постійно намагаються атакувати позиції ЗСУ на Бахмутському напрямку. Ворог атакує на північному фланзі біля Бахмута, але більш важкі бої тривають на південному фланзі.

Про це розповів пресофіцер 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича, старший лейтенант Олег Калашніков.

За його словами, на північному фланзі біля Бахмута окупанти спрямовують свої зусилля у напрямку на Хромове, Богданівку, Оріхово-Василівку. Однак більш важкі бої тривають на південному фланзі — там, де ЗСУ мають успіхи.

«Там ми спостерігаємо постійні контратаки ворога, Кліщіївка і Андріївка. Звичайно, вдалих спроб у нього немає. Попри шалені втрати, окупанти намагається нам завдати хоч якогось удару», – сказав Калашніков.

 

«Точно, звичайно, ніхто не підрахує. Втрати можуть коливатися від роти до двох рот, дивлячись, який день. Це не тільки загиблі, це і поранені, і дезертири. Інколи були такі випадки, що у них втрати доходили до 400 бійців за добу», – зазначив речник 26-ї бригади.

За його словами, у росіян дійсно не вистачає техніки. Особливо дуже багато втрачено БМП і БТРів, які підтримують контрнаступ піхоти.

«Тому військові РФ часто їдуть на броні своїх танків. А на сидячи ззовні на танку можна отримати пошкодження від осколків, куль тощо. Також значні втрати в артилерії і боєприпасах», – додав Калашніков.

Цього тижня ворог перекинув на Бахмутський напрямок, зокрема, близько двох рот «Шторм-Z».

«Це свіжі сили. Він також перекидує підрозділи, які зазнали втрат на інших напрямках. Є підрозділи дуже професійні, такі як спецпризначенці. Але в більшості втрати серед контрактників великі. Тому резерв, який надходить, ненавчений, але бере своєю кількістю», – каже Калашніков.