Президент упевнений, що саме мажоритарник Іванчук має знайти гроші на ремонт у чужому окрузі.

Президент України Володимир Зеленський і голова Офісу президента Андрій Богдан потрапили в новий скандал з коментарем з приводу відео новообраного нардепа-мажоритарника Андрія Іванчука щодо фінансування ремонту доріг на Прикарпатті.

Відповідний пост Іванчука розміщено на його особистій сторінці.

На відео Іванчук розповідає, що Зеленський, коли зобов’язував його допомогти і знайти 175 млн гривень на дорогу, насправді хотів, щоб той “використовував свій досвід і допоміг переможцю від “Слуги народу” на сусідньому виборчому окрузі правильно оформити документи, зробити проект, відповідну технічну документацію для того щоб вирішити проблему даної громади”.

Виправляти непорозуміння у коментарі прийшли президент Володимир Зеленський та глава ОП Андрій Богдан.

У мережі тут же стали коментувати кадри, причому від коментарів не втрималися навіть Зеленський з Богданом.

“Ні. Президент вірить, що Ви профінансуєте ці роботи!” – написав Богдан. Водночас Зеленський залишив свій коментар: “Ні, пане Іванчук, ви пообіцяли, тому фінансуйте”.

Раніше президент Володимир Зеленський під час візиту на Івано-Франківщину зобов’язав мажоритарника Андрія Іванчука профінансувати будівництво дороги на 175 мільйонів гривень. Нардеп має знайти гроші поза бюджетом, інакше Зеленський обіцяє роздати його номер і адресу місцевим. При цьому Іванчук як самовисуванець переміг на 88-му окрузі, але обіцянка стосується дороги біля села Космач. Воно розташоване у 89-му виборчому окрузі, де переміг мажоритарник від “Слуги народу” Володимир Тимофійчук.