Івана Наумова 18 листопада звільнили з посади начальника департаменту управління майном Нацполіції. Все через скандал, пов’язаний із роботою клуба сина Наумова під час карантину.

Наумов більше не працює начальником департаменту. Про це повідомив заступник директора департаменту комунікації МВС Ярослав Тракало.

Полковник поліції Іван Наумов від сьогодні звільнений із займаної посади, – наголосив Тракало.

Наразі правоохоронці проводять розслідування за фактами, які раніше були опубліковані в ЗМІ.

Нагадаємо, що журналісти зняли, як увечері в суботу, 14 листопада, в клуб почали з’їжджатися відвідувачі. На вході в заклад стояв охоронець, а половина місць на парковці були зайняті. Серед припаркованих машин журналісти помітили білий Chrysler, яким користується сам Іван Наумов.

За даними Bihus.Info, клуб відпочинку NAVY в кінці липня відкрив син Івана Наумова. Наумов заявив, що син узяв гроші з сімейного бюджету, але не задекларував витрат на покупку клубу. Журналісти пишуть, що Наумова теж часто бачили в закладі.

Зазначимо, Комплекс відкрили 29 липня 2020 року. Однак журналісти помітили, що чиновник постійно відвідував його ще до відкриття. Деколи навіть у робочий час і на службовому автомобілі. Склалось враження, ніби він керував облаштуванням проекту.

Тоді чоловік написав пост із поясненнями. За його словами, комплекс належить сину Миколі, гроші на який Наумов-молодший отримав із сімейного бюджету.

У закладі працює мій син Микола, який є керівником ТОВ “Радіус 88”, і саме це підприємство орендує комплекс “NAVY”… Комплекс розташований на моєму шляху з роботи додому, я при нагоді приїздив до зазначеного закладу, як тато до сина і не більше,– написав чиновник.

Яка ймовірна вартість NAVY

За даними держреєстру юросіб, син нацполівця Микола Наумов вніс у статутний капітал свіжоствореної компанії-орендаря комплексу (ТОВ “Радіус 88”) 2 мільйони гривень.

Станом на кінець 2019 року Наумов задекларував сукупних сімейних заощаджень трохи більше половини від цієї суми – 1,3 мільйона гривень. Зміни щодо майнового стану та Наумов в декларацію досі не вніс.

Розслідувачі наголошують, це саме по собі може свідчити про корупційне правопорушення.

Очільник Департаменту управління майном Нацполіції. Раніше працював у правоохоронних органах Донецька, потім перевівся до Києва. Неодноразово був фігурантом корупційних розслідувань.

Наприклад, теща Наумова, маючи нульові доходи, стала власницею люксової автівки, вартістю близько 90 тисяч доларів, а також отримала 2 земельні ділянки. До слова, одна з них розташована неподалік відпочинкового комплексу під Києвом.

Неподалік теща поліцейського чиновника скупила ще 36 соток землі на березі Дніпра. Ділянки були придбані в різні роки. Ринкова ціна викуплених ділянок – має складати $90 тис. Будинок на них, судячи з даних Google Maps, почали зводити в 2012 р.

За оцінкою столичного архітектора Івана Пономаренка, вартість самої 5-поверхової «коробки» будинку має складати близько $450 тис.

Також у тещі Івана Наумова виявилося дві ділянки у с.Рибаківка Миколаївської області. На березі Чорного моря у 2013 р. вона придбала 40 соток, загальна ринкова вартість має складати близько $40 тис. У майновому реєстрі на цьому місці досі значиться будиночок на 40 кв.м., однак насправді тут уже закладено фундамент під велике будівництво, можливо, готель, – йшлося раніше у розслідуванні проекту “Наші гроші”.

Нагадаємо, Володимир Зеленський вважає правильним кроком запровадження в Україні карантину вихідного дня.

“Вважаю, що Україна зробила правильний крок. Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що вихідними фіксують найбільшу кількість нових випадків зараження. Зменшення контактів між людьми – це порятунок життів. Водночас треба відновити та вдосконалити всі програми економічної допомоги підприємцям, працівникам, які втратили роботу, самотнім людям”, – наголосив Зеленський.

Карантин вихідного дня в Україні – що потрібно знати
почався 14−15 листопада, діє з 00:00 години суботи до 00:00 години понеділка.

Заборонено:

проведення масових, культурних, релігійних, концертних заходів за участю понад 20 осіб;
прийом відвідувачів закладами громадського харчування, але з можливістю роботи на винос;
робота торгових центрів та інших; розважальних закладів;
робота фітнес-центрів і басейнів;
робота установ культури за винятком суб’єктів господарювання, які займаються кіновиробництвом;
робота суб’єктів господарської діяльності та побутового обслуговування.

Дозволено:

робота продуктових магазинів, аптек, заправок (без зон харчування), ветеринарних аптек;
робота закладів торгівлі, 60% площі яких займають продуктові магазини;
надання фінансових послуг, діяльність фінансових установ, діяльність з інкасації та перевезення валютних цінностей;
робота операторів поштового зв’язку;
діяльність по ремонту та техобслуговування транспорту;
діяльність з техобслуговування реєстраторів, розрахункових операцій, діяльність по ремонту комп’ютерів, побутових виробів, предметів особистого вжитку.