Президент України Володимир Зеленський почав звільняти керівників силовиків одного за іншим і планує це продовжити в інших областях

Блогер і майбутній народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубинський прокоментував поїздку Зеленського в Житомирську область. Він зазначив, що йому сподобалося, як президент обходився з місцевими чиновниками, але впевнений, що потрібно повністю міняти систему.

“Зеленський відвідав Житомирську область, там жарив чиновників, напевно ви бачили це відео. І я теж все подивився, як він нахлобучує, це приємно. Мені дуже сподобалося, до мурашок.. Він звільнив голову поліції. Запропонував написати заяву на звільнення місцевому ліснику, місцевому СБУшнику, і точно також збирається це зробити в Рівненській і Волинській областях“, – зазначає блогер.

Також майбутній депутат розповідає, що в сусідніх областях теж зайняті миттям бурштину. Тому очищення правоохоронних органів потрібно, адже вони кришують бізнес, але прибирання з посади одного голови нічого не вирішує. Вони всі один на одного зав’язані і кожен кришує свою сферу.

“Насправді вся структура повністю прогнила і потрібно міняти її повністю. І ми повинні розуміти з вами, що не бурштин є однією єдиною проблемою в системі поліції в країні. Ну крім бурштину, є ігорка, заборонені речовини, список довгий, а також є кришування тупо злочинності, банальне кришування “, – заявляє блогер.

Публіцист зазначає, що люди платять гроші і після цього можуть спокійно грабувати. Але всі говорять про Волинську, Рівненську та Житомирську областях, де є питання з бурштином. Але одного бурштину мало. Найважливіше, що потрібно розуміти, що якщо відбити тільки голову зарази, то всякі куми і брати займуть її місце. І тоді вже репутація влади буде зіпсована, коли про це всі дізнаються.