Ще 21 липня 2019 року в Україні відбулися позачергові парламентські вибори, які дозволили виборцям ґрунтовно оновити склад Верховної Ради. І поки вся країна із завмиранням серця чекає першого засідання оновленої Ради та їхніх нових рішень, на деяких округах все ще вирують баталії в боротьбі за депутатське крісло.

Про це повідомляє новообраний депутат по 94 округу з президентської партії “Слуга народу” і журналіст Олександр Дубинський на своєму YouTube-каналі.

Він переконаний, що спільник Гонтарєвої і Курченко рветься в парламент.

“На 210 окрузі в Чернігівській області за право потрапити в парламент бореться дуже цікаві персонаж – спільник Гонтарєвої у справі за крадіжку двох мільярдів гривень з Аграрного фонду, які були виведені в “Брокбізнесбанк” Курченка, звідти переведені в готівку і виведені в Москву.” – заявляє Дубинський.

Йдеться про Бориса Приходько, який до “успішної кар’єри” в СІЗО (він встиг там посидіти), працював у Національному банку України. Потрапив він туди завдяки ексМіністру фінансів Юрію Колобову і зараз він намагається прорватися в україській парламент.

“Гонтарєвій генпрокуратура відправляє повістки у справі крадіжки тих двох мільярдів, а Приходько, який підписував всі документи, які дозволили вкрасти ці гроші, спокійно намагається потрапити в парламент. Мабуть, комусь дуже потрібна людина, яка знає, як грабувати країну”.