Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що звинувачення на адресу міністра інфраструктури Володимира Омеляна настільки не аргументоване та мізерне, що за ними можна посадити кого завгодно, у тому чисті більшість антикорупціонерів.

Окрім цтого він розпові про  те, що антикорупційні органи не розслідують дійсно резонансних справ, які позбавили країну значних ресурсів. Таку думку він висловив на особистій сторінці у Facebook.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

"Жив не в тому будинку два тижні… Це не боротьба з корупцією, це — полювання на відьом! Замість того, щоб розслідувати мільярдні корупційні схеми на "Укрзалізниці", у "Нафтогазі" або "Укравтодорі", за якими ми неодноразово зверталися, набушники лізуть у ліжко — хто з ким живе і де спить", — жорстко висловився лідер РПЛ.

Він додав, що вважає такі дії зловживанням і піаром перед виборами для обману українців, а не реальною боротьбою із корупцією.

"І за цей цирк ми їм повинні ще платити космічні зарплати?!" — емоційно підсумував Ляшко.

Варто нагадати і про те, що днями  раніше національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура готують подання про зняття недоторканності з народного депутата України Олега Ляшка.