2 січня Збройним Силам України вдалося вдарити по базі окупантів у Сватовому на Луганщині. Голова ОВА Сергій Гайдай каже, що добре знайомий з тими, хто влаштував ворогу “бавовну”. 

Про це голова Луганської ОВА заявив в етері національного телемарафону. За його словами, ті, хто допоміг ворожому складу з боєприпасами злетіти у повітря, уже неодноразово тішили хорошими новинами. 

Сергій Гайдай наголосив, що воїни, які забезпечили доставку “бавовни” окупантам у Сватовому – професіонали своєї справи. Наприклад, протягом однієї доби вони знищили або пошкодили 11 танків, однак голова ОВА уточнив, що ворожу техніку нищили не в одному місці, а вистежували й атакували.

“Ті хлопці, які допомогли статися цій події чудовій – вони взагалі фахівці своєї справи, давно їх знаємо, давно спілкуємося. І вони постійно радують нас такими короткими відеороликами, – розповів Гайдай.

Очільник військової адміністрації Луганщини запевнив, що ці воїни ще не раз порадують українців такими ж відео, як з міста Сватове. Речник Східного угруповання військ Сергій Череватий зазначив, що українські воїни на напрямку Кремінна – Сватове використовують розумну тактику, уникаючи прямих зіткнень з ворогом, поки немає можливостей для контрнаступу. Однак відбувається системне знищення ворожих цілей, як, наприклад ворожого складу боєкомплекту у Сватовому.