Сергій Гармаш, представник в Тристоронній контактній групі (ТКГ) від окремих районів Донецької області, заявив, що домовленості з РФ завжди закінчуються трагічно. Він назвав вимоги Кремля.

Москва запропонувала нові норми для виконання, щоб жорстко продавити політичну суб’єктивізацію ОРДЛО. Про це журналіст повідомив 21 серпня у “Фейсбук”.

Такі рішення здатні узаконити в тілі України ракову пухлину “руського миру”. Гармаш назвав хамською поведінку представників окупованих територій. На його думку, вони не готові до перемир’я та не мають наміру його виконувати: “Угоди з дияволом завжди закінчуються погано”.

Журналіст додав, що необхідно правильно трактувати Мінські угоди. Відповідні договори можуть стати основою для компромісу. Росія продовжує намагатися змусити Україну прийняти її збочене трактування цього тексту.

Гармаш звернувся й до міжнародних організацій та західних партнерів. Він закликав союзників допомогти в урегулюванні мирного діалогу.

Россия жестко, я бы сказал, по хамски продавливает политическую субьективизацию ОРДЛО. Все ее действия, в том числе и…

Опубликовано Sergiy Garmash Четверг, 20 августа 2020 г.

Нагадаємо, раніше Гармаш розкрив нюанси переговорів ТКГ. Також журналіст назвав плюси для України від перемир’я на Донбасі.