Госбюро розслідувань знову викликає колишнього Президента Петра Порошенка на допит на 12 серпня після того, як Порошенко прийшов на хресний хід, хоча в ГБР говорив, що поїде в довгострокову відпустку.
Про це повідомили в правоохоронних органах.

“Викликали на 12 серпня”, – сказав він.

За його словами, Порошенко чекають на допиті о 09:30. Повістка вже йому відправлена.

Суд зобов’язав СБУ розслідувати можливе захоплення влади Порошенком.

Тим часом Вовк заявив, що Порошенко є ворогом судової влади, а Аваков звинуватив екс-президента у брехні.

Раніше ГБР завершило допит Порошенка і направило ще одну повістку, після чого невідомі напали на кортеж Порошенка. Крім того, Державне бюро розслідувань заявляло про намір силою доставити колишнього президента Петра Порошенка на допит в разі його неявки для проведення слідчих дій.

Нагадуємо, 17 липня Порошенко не з’явився на допит. Він вилетів до Страсбурга, але в списку запрошених на вибори президента Єврокомісії його не було.
У партії Порошенко заявили, що він не отримував повістки до слідчих органів.

“Його зустрічей немає в офіційному графіку, хоча у нього будуть всі можливості зустрітися з політичними групами. Що точно можемо сказати, він не в списку. Зазвичай гостей запрошує глава Європейського парламенту, також вони можуть бути запрошені політичними групами. В даному випадку це могла б бути група членів Європарламенту зі зв’язків з Україною, але вона поки не створена “, – сказали в офісі глави начальника Відділу прес-служби Європарламенту.