dyvys.in_.15256

Президент Петро Порошенко розкритикував скандальний закон про реструктуризацію валютних кредитів, який минулого тижня ухвалили у Верховній Раді.
Про це він заявив під час наради президента з головами обласних та київської адміністрацій за участі керівництва центральних та правоохоронних органів, передає Корупція.Інфо

"Парламентарі прийняли закон про конвертацію валютних вкладів, який веде до тотального колапсу банківської системи, до тотального знищення золотовалютних резервів України, абсолютно популістський закон, який за рахунок коштів усіх платників податків надає перевагу 65 тисячам позичальників, які просто не можуть чи не хочуть платити кредити", – заявив він.


"Частина депутатів, яка голосувала за це, виявляється, є власниками величезної кількості валютних кредитів. Це просто корупція, коли ти під себе пишеш закон, щоб просто не повертати гроші. А ще й фінансуєш кредитні майдани, намагаючись дестабілізувати владу. Не получиться", – наголосив президент.


"І головне, що не влада себе захистить, а я тішуся реакцією відповідальної України, реакції відповідальних українців. Політики, які вийшли, чекаючи оплесків, отримали реакцію: "Ви негідники, безвідповідальні, непрофесійні, популістські, які ведуть країну до знищення". Сьогодні народ України захистить Україну", – зазначив Порошенко.

Як відомо, минулого четверга ввечері депутати проголосували законопроект про реструктуризацію валютних кредитів. Пізніше велика кількість депутатів заявила, що під час хаосу у залі не зрозуміли, за що голосували.
У ВР збирають підписи зі зверненням до президента ветувати закон, якщо він вийде з парламенту, а до Гройсмана з проханням переголосувати закон.