За інформацією кількох джерел в Адміністрації президента, найближчим часом може бути звільнений глава СБУ Василь Грицак.

"У ці дні проходить внутрішня ротація всіх людей Грицака в регіонах і в центральному апараті СБУ. Нещодавно також президент призначив нових голів СБУ в кількох областях України. Загалом, йде дуже активна перестановка кадрів", – повідомляє джерело, передає Корупція. інфо

За даними співрозмовника "Апострофа", близькі до Порошенка Грановський, Березенко і Кононенко просувають на посаду глави СБУ першого заступника – Павла Демчина, який вирішує питання бізнес-оточення президента.

Однак, у Демчина мало шансів зайняти цю посаду, оскільки його кандидатуру блокують в самій фракції БПП, а також в "Народному фронті".

"У центральний апарат зараз заходять люди начальника Головного управління розвідки Міноборони Василя Бурби. Саме до його кандидатури схиляється Порошенко, оскільки він системно налагодив роботу ГУР і зовнішньої контррозвідки", – відзначило джерело, додавши, що голосування по новому главі СБУ хочуть провести вже в період з 21 по 23 лютого, і зараз йде активний збір голосів в Раді.

За інформацією іншого джерела в АП, Василя Грицака президент може призначити на посаду Секретаря РНБО, а Турчинова можуть перевести на роботу в Кабмін.