poroshenko

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради України проект закону про чисельність Збройних сил України. У документі передбачаєтья, що їх гранична чисельність збільшується до 250 тис осіб.

Як повідомляється на офіційному сайті українського парламенту, відповідний законопроект зареєстровано за №2269 в понеділок і переданий на розгляд керівництва, передає Корупція.інофо

Читати: Порошенко обіцяє долар по 20-22

Крім того, як зазначається в тексті законопроекту, "в особливий період чисельність Збройних сил України збільшується на кількість особового складу, покликаного на військову службу для виконання указів президента України про мобілізацію, затверджених законами України".

Читати: Президент ввів у дію рішення РНБО щодо миротворців

Раніше президент заявляв, що в 2015 році чисельність ЗСУ буде доведена до 250 тис. осіб.

Крім цього, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді збільшити чисельність особового складу Збройних сил до 250 тис. осіб.

"Уряд України вносить до парламенту закон про збільшення загальної кількості Збройних сил України. Ми пропонуємо встановити кількість Збройних сил України в кількості 250 тис. осіб, це збільшення на 68 тисяч осіб", – сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу. За словами прем'єра, це збільшення передбачає, що у ЗСУ буде 204 тис. військовослужбовців.