Президент Петро Порошенко впевнений, що Україна ніколи не зійде зі шляху демократії, бо загартувалося нове покоління вільних людей, – передає Корупція Інфо

Популярне: Це сталося!!! Білий дім зробив надважливу заяву щодо війни на Донбасі, тепер все зміниться

 

Про це глава держави сказав у привітанні з нагоди Дня молоді, розміщеному на його сайті.

"Сьогодні – день великих надій і очікувань. Напередодні українці отримали безвіз з країнами Євросоюзу, зруйнувавши завісу, яка відділяла Україну від Європи. Упевнений, що без вашої рішучої та безкомпромісної боротьби за європейський вибір цей день ніколи б не настав", – заначив президент.

За його словами, молоді юнаки та дівчата зі світлими помислами, з великим патріотизмом, енергією і добром у серці героїчно кидають виклик злу та несправедливості.

Як наголосив президент, він пишається тим, що молодь завжди стояла в авангарді історичних змін, боротьби за незалежність України – від Героїв Крут до перших студентських наметів Революції на граніті, від Помаранчевої революції до Євромайдану, Героїв Небесної сотні та "кіборгів". Нині волю і свободу найкращі українці – воїни Збройних сил та інших військових формувань захищають на сході держави.

"Вірю, що Україна ніколи не зійде зі шляху демократії, бо загартувалося нове покоління – покоління вільних людей", – наголосив Порошенко.

Він побажав усім добра, невичерпної творчості та життєвої наснаги.