Екс-президент України Петро Порошенко створив таку судову систему, з якою буде важко боротися Володимиру Зеленському та його команді.

Як відомо, Петро Порошенко давно не президент, але створена ним система тиску і контролю над нашою судовою системою, за допомогою правоохоронних органів, продовжує справно працювати.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав відомий український юрист і блогер Михайло Шнайдер.

За його словами, неугодних продовжують переслідувати, репресувати і ламати. Прямий тому доказ нещодавня гучна справа суддів окружного адмінсуду Києва.

Нагадаємо, тоді, за версією слідства, суддями окружного адмінсуду Києва в ручному режимі приймалися рішення про звільнення окремих членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС), щоб уникнути атестації суддів ОАСК. Слідство стверджує, що голова ОАСК Павло Вовк створював штучні перешкоди у роботі окремих членів ВККС, організовуючи подачу позовних заяв проти них в підвідомчому йому суді. Він також організував «перезавантаження» комісії шляхом виключення з її складу непідконтрольних членів і введення туди лояльних йому людей.

На думку Шнайдера, Вища рада правосуддя, під безпрецедентним тиском, просто на наших очах виявилася втягнутою в розправу над незручними суддями.

«Це просто не вкладається в голові. Невже саме так має виглядати те саме правосуддя і контроль над судовою системою? Невже ВСП і ВККСУ, виявилися повністю безпорадними перед пресом системи Петра Олексійовича? Ви думаєте під таким тиском вони зможуть приймати дійсно справедливі рішення? Ні. Так бути не повинно. Я щиро сподіваюся, що нова влада очистить ці «Авгієві Стайні»», – написав блогер.

Він також висловив надію, що нова влада наведе порядок з «багатостраждальною судовою системою» і українське правосуддя «нарешті стане справедливим».

Користувачі мережі також не змогли пройти повз і почали активно коментувати цей випадок. Більшість коментаторів розкритикували судову реформу Петра Олексійовича.

«Де найкращі реформи? У нас в країні👿😂», «Толком нічого не працює, всі це розуміють і терплять. Але терпіння не вічне і винні обов’язково понесуть покарання», «Таку судову реформу ви Петро Порошенко хотіли для нашої держави?», «Реформа провалилася, а разом з нею і всі надії на прозорість суддею. Президент України Володимир Зеленський Команда Зеленського зверніть увагу на те, що відбувається», «У цікавий час живемо друзі. Хто при владі той і вирішує все».