Протягом дня в районі Вугледара активно працювала ствольна артилерія та РСЗВ противника. Російські окупанти активізувалися на цьому напрямку, протягом доби противник 43 рази штурмував позиції ЗСУ, проте ворог зазнає шалених втрат

Про це в телеефірі заявив речник Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський. 

За його словами, станом на 18:00 дві штурмові атаки окупантів ще тривали.  

“Дуже активно сьогодні працювала ствольна артилерія та РСЗВ противника. Зокрема, противник 211 разів обстріляв наші позиції. Однак росіяни сьогодні зазнали великих втрат. Вбитих та поранених росіян було більше як дві роти”, – наголосив Дмитрашківський. 
Водночас військовий експерт Роман Світан пояснив таку активність окупантів на Вугледарському напрямку. 

“Окупанти почали наступати біля Соледара. Згодом впродовж місяця розширювались і збільшували тиск. Вони спробували вийти на Вугледар, почали працювати й по Куп’янську, але отримали дуже потужну відповідь”, – сказав Світан.

За словами військового експерта, коли росіяни виходять з технікою, то українські військові одразу її знищують. Захисники мають для цього хороші засоби. 

Через це окупанти втратили під Вугледаром дуже багато техніки. Зараз ворог працює в основному живою силою. Проте дякую нашим союзникам, які надають боєприпаси. Я не бачу механізму, щоб росіяни вийшли на кордони Донецької області. Його просто не існує. Кількість сил і засобів, яку має ворог, не може виконати поставлене завдання, – вважає Світан.