Думаю, що не потрібно ніяких експертиз телефонних розмов Медведчука та Суркова, щоб ще раз переконатись, що Петро Олексійович був не тільки в темі, а й в долі.

Так коментує оприлюднені телефонні розмови Медведчука – Суркова екс-нардеп Володимир Парасюк.

“Саме сивочолий недогетьман відродив цього чорта, щоб просто заробляти на схемах. Бо для нього гроші – це головна життєва енергія.

І зараз, коли здогадки стають очевидними фактами, його фанати далі шукають собі виправдання і сліпо вірять цьому клептократу. Не знаю, що для них може стати рубіконом, щоб вони змінили думку. Чесно, це нагадує ватних бабульок, які плачуть за злиднями і брудом радянського союзу”, – йдеться в повідомленні екснардепа.

Про Плівки Медведчука-Суркова висловився і політичний експерт Олександр Кочетков.

По-перше, справжність записів сумніву не викликає, і ці голоси на записах зможуть під протокол впізнати достатню кількість свідків для можливого суду.

По-друге, зміст розмови і його стилістика не несе для найменшої сенсаційності – все це було відомо ще тоді, в 2014 році. Оприлюднення записів нічого не додає до звинувачень Віктора Медведчука, так що вони спрямовані як іміджева зброя проти Петра Порошенка. І в цьому сенсі нічого нового – пам’ятається, я сам мегабайти статей написав, розповідаючи про лицемірство і цинічності ПП.

Вважаю, не сюрприз зміст розмови і для оточення ПП, і для більшості його прихильників. Тому що вони теж давно все знають, просто переважна частина з них – такі ж цинічні, жадібні і лицемірні, як і їх вождь.

По-третє, поява цих плівок не має сенсу, якщо не буде продовження. Розумієте, зараз Володимир Зеленський і його оточення розчищають собі електоральне поле під другий термін, цілком можливо, з використанням «маневру Саакашвілі», до є, дострокові президентські вибори. І йому треба міцно посунути Петра Порошенка, а з Юлією Тимошенко укласти щось на кшталт союзу. Це єдиний мотив, який може підштовхнути ВАЗа пропустити ЮВТ до прем’єрства.

Тому повинні бути нові записи – куди більш викривальні і які знищують ПП як патріота і, відповідно, електорального конкурента. І це можуть бути записи переговорів керівництва України з приводу здачі Луганська, виходу Гіркіна зі Слов’янська, Іловайського котла та інших трагедій – вибір, на жаль, занадто великий.