Український журналіст Дмитро Гордон заявив про те, що 14 січня з'явиться новий і неочікуваний кандидат в президенти.

Про це журналіст розповів в ефірі програми "Вечірній прайм".

"Він зробить гучну заяву про те, що йде на вибори, щоб перемагати. І шанси у нього, на мій погляд, дуже великі. Ця людина сплутає карти всім, хто знаходиться зараз нагорі", – пояснив він.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Гордон переконаний, що новий кандидат здатний внести істотні зміни в передвиборній гонці першої п'ятірки кандидатів. Журналіст запевняє, що він відразу стане на одну сходинку з Юлією Тимошенко, Володимиром Зеленським та Анатолієм Гриценко.

На уточнююче запитання ведучого програми: "А це, випадково, не Дмитро Гордон?" журналіст повідомив, що ця кандидатура буде в його особі. Також Гордон заявив, що останнім часом даними соцопитувань вірити не варто.

Раніше повідомлялося, що відомий український журналіст Дмитро Гордон звернувся до українського народу з проханням. Він закликав написати свої запитання до кандидатів у президенти, а саме Анатолію Гриценку.

"Дорогі друзі! Як я і обіцяв напередодні виборів президента України я зроблю інтерв'ю з найяскравішими кандидатами в президенти. Перше відео з Володимиром Зеленським ви змогли побачити вже на моєму YouTube-каналі. Інтерв'ю, яке набрало мільйони переглядів. І зараз на черзі Анатолій Гриценко. Як завжди я звертаюся до вас з проханням", – пояснив він.