Глава держави константував, що СРСР не припинив існування.

Президент України Петро Порошенко під час візиту до Польщі нагадав, що 25 років тому Україна здобула незалежність, оскільки більше не хотіла бути у складі Радянського Союзу і точно не хотіла більше бути радянською колонією, розповідає Корупція. Інфо

Про це інформує сайт глави держави. 

"Вона хотіла бути демократичною, вільною, правовою і європейською державою. За 25 років це відчуття і це бажання України і українців лише зміцнилося. Старі та нові версії радянського колоніального минулого – це точно не для нас. Для нас – це об'єднання Європа", – наголосив Петро Порошенко.

Але глава держави з сумом констатував, що СРСР не припинив своє існування: "Радянський Союз не в документі і не в Біловезькій пущі. Радянський Союз в головах. І в цьому сенсі Радянський Союз ще досі не похований. І, вибачте за відвертість, Україна зараз воює, щоб поховати Радянський Союз в головах декого, бо іншого приводу для війни просто не існує", – резюмував Петро Порошенко.

Нагадаємо, що Україна і Польща вважають рішення Європейської комісії про надання "Газпрому" додаткового доступу до європейських газопроводів таким, яке порушує правила і принципи Енергетичного співтовариства. Про це йдеться в спільній заяві президентів України і Польщі Петра Порошенка і Анджея Дуди.