У мережі опубліковано відео з новим бойфрендом української співачки Ані Лорак, яка зі скандалом розлучилася з чоловіком Муратом Налчаджиоглу.

Так, Telegram-канал "Тільки нікому …" опублікував ролик, на якому артистка зображена в компанії невідомого хлопця з бородою і в чорній кепці. Спочатку він стоїть біля сцени поруч із зіркою, однак згодом потім починає швидко віддалятися від неї.

Стверджується, що це – новий коханий співачки. Ймовірно, він відвідав репетицію одного з концертів російських артистів, в якому брала участь і Лорак (співачка переїхала в РФ і працює там вже кілька років).

"Кажуть, він працює в "Блекстарі" (Black Star Incorporated, російський незалежний лейбл і продюсерська компанія. – Ред.). Їздить з Кароліною на заходи і репетиції, але поруч довго не стоїть, щоб не паліться", – сказано в повідомленні .


Нагадаємо, Ані Лорак розчарувала фанатів своїм зовнішнім виглядом, опублікувавши фото в соцмережі. Шанувальники відзначили, що раніше співачка виглядала значно краще і виділялася серед інших.