Служителя Феміди підозрюють у допомозі рейдерам на мільйони гривень, передає Корупція.Інфо

Прокуратура Дніпропетровської області веде досудове розслідування у кримінальній провадження щодо судді одного з районних судів міста Дніпро за підозрою в скоєнні злочинів, передбачених статтями про винесення завідомо неправосудних рішень і шахрайстві. Про це у своєму Facebook повідомив спікер Генеральної прокуратури Андрій Лисенко.

Популярне: Лічильників не буде: В Україні вступив у дію закон. Як тепер українці платитимуть за послуги ЖКГ

"У період 2015-2016 років цей суддя, порушуючи норми законодавства України, правила територіальноїю підсудностю, у відсутності позивачів, відповідачів, їх представників та будь-яких доказів, з грубим порушенням вимог Цивільного процесуального кодексу України, за відсутності належних доказів, виніс ряд завідомо неправосудних заочних рішень ", – йдеться в повідомленні.Зокрема, за рішенням суду майно державного навчально-методичної установи авіаційного профілю "Запорізький центр льотної підготовки імені Маршала авіації Покришкіна", розташованого на території Запорізької області, в який входила авіаційна техніка, елементи конструкції аеродрому вартістю понад 1,7 млн ​​грн, безпідставно були передані у власність товариству з обмеженою відповідальністю.

Крім того, суддя виніс завідомо неправосудне заочне рішення про стягнення фіктивної заборгованості в сумі 20 млн грн з приватного фермерського господарства на території Кіровоградської області.

Судді заочно оголошено про підозру у вчиненні вказаних злочинів, вирішується питання оголошення його в розшук. Досудове розслідування триває.