9 липня в Одесі невідомий скоїв напад на голову громадської організації «Спільна мета» Володимира Савченко.

Про це повідомляє Телеграм-канал організації.

Відзначається, що напад стався на пішохідному переході під офісом ГО «Спільна мета» на площі 10 квітня в Одесі.

«Володимир отримав численні ушкодження голови. Йому надають першу допомогу. Крім бандитів, його життю зараз нічого не загрожує », – йдеться в повідомленні.

Це також підтвердив і нардеп від Слуги народу, Дмитрук:

Сьогодні побили мого друга!

Він відкрито виступає проти свавілля місцевої влади!

Хто хоче що б він замовк?!

Кому він заважає наживатися на одеситах?!

Як повідомляється, в останні дні громадська організація, очолювана Володимиром Савченко, проводить активну роботу з протидії незаконній забудові одеського узбережжя. Так, 3 липня в районі 13 ст. В. Фонтану відбулася одна з останніх акцій протесту проти свавілля влади і комерційних структур в цьому питанні. 

2 липня, напередодні приїзду до Одеси Президента України, ГО «Спільна мета» оприлюднила заяву, в якій попередила, що «якщо влада не припинить роботи на незаконних будівництвах і не відкриють кримінальне провадження щодо невиконання рішення суду, одночасно будуть перекриті безліч пішохідних переходів по Одесі і трасах ».

«Не чують по хорошому або по закону, буде по іншому більш жорстко! У нас немає іншого виходу. Нам просто потрібно рятувати Одесу! Інакше не зрозуміють! », – говорилося в заяві.

Варто зазначити, що боротьбу із забудовниками та приватизацією пляжів ще у 2015 році оголосив тодішній губернатор Саакашвілі:

Тодішній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі відкрив для громадян пляж Одеси, який належав київському мільярдерові і був огороджений бетонною стіною. Відео з пляжу Саакашвілі тоді протранслював на всю країну.

Пляж він тоді забрав за даними ЗМІ у екс-регіонала Василя Хмельницького, він був розташований на закритій території пансіонату “Зелений берег”. Мільярдер прилітав до Одеси раз на місяць на вертольоті, а в інший час величезна загороджена територія пляжу пустувала.

“Усе це свавілля триває багато років за потурання влади всіх рівнів, попри чисельні скарги від громадян і попри наполегливість громадських активістів”, – заявляв тоді Саакашвілі. Він прийшов разом з журналістами і громадою на “відкриття” пляжу.

“Або ви зараз це відкриєте добровільно, або бульдозером зараз зламаємо”, – розносив тоді шокований Саакашвілі. Окрім того, протягом його каденції звільнялись і інші пляжі.