Соратники російського опозиціонера Олексія Навального закликають чинити опір оголошеній Путіним частковій мобілізації аж до підпалів військкоматів.

“Якщо ви готові займатися великими речами, у тому числі підпалювати військкомат – ми підтримуємо це і готові також надати якесь сприяння”, – заявив Іван Жданов.

Нагрудники обіцяють підтримувати росіян, які уникатимуть заклику.

Населення Росії також не сприйняло рішення Володимира Путіна оголосили часткову мобілізацію. Після заяви про часткову мобілізацію у Росії оголосили всенародну акцію протесту.

Рух “Весна” оголосив про акцію протесту проти часткової мобілізації, яка має відбутися 21 вересня у центрах усіх міст о 19 годині.

“Депутати і чиновники, які щодня кричали про необхідність мобілізації, залишаться у своїх теплих кріслах – живими і здоровими”, а в цей час все, що відбувається, “прийде в кожний будинок” простих росіян”, – йдеться у заяві організації.

“Тисячі російських чоловіків – наших батьків, братів та чоловіків – будуть кинуті до м’ясорубки війни. За що вони помиратимуть? За що матері та діти проливатимуть сльози? За палац Путіна? Тепер війна по-справжньому прийде у кожну оселю та кожну родину”, – сказано у повідомленні руху.

Напередодні «Весна» закликала російських солдатів відмовлятися від участі у війні і здаватися в полон, поки не набули чинності ухвалені Держдумою поправки, які роблять це кримінальним злочином.