Лідером президентського рейтингу залишається Володимир Зеленський, який продовжує зміцнювати свої позиції. 

Про це свідчать результати опитування американського агентства Greenberg Quinlan Rosner Research, опубліковані в телеграм-каналі нардепа Сергія Лещенка "ЛЕЩЕНКО ТУТ". 

Згідно з опитуваннями, за Володимира Зеленського готові віддати свої голоси 28% виборців. На друге місце вийшов Петро Порошенко з 18 відсотками, на третьому опинилася Юлія Тимошенко – у неї 15%. 

Опитування було проведено 1-7 лютого методом телефонного інтерв'ю, у ньому взяли участь 1759 людей. "Польову роботу виконало агентство Info Sapiens – колишнє GfK", – сказано в повідомленні. 

"Крім того, найближчим часом планується публікація іншого дослідження, згідно з яким у Зеленського майже 27%. Там також Порошенко випередив Тимошенко", – йдеться в повідомленні телеграм-каналу. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Також варто нагадати, що згідно з результатами спільного опитування Центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень ім. А. Яременко, компанії "Інфо Сапієнс" і Соціологічної групи "Рейтинг", лідером президентського рейтингу є Володимир Зеленський. 

Його готові підтримати 21,9% тих, хто визначився з вибором і готовий взяти участь у голосуванні. Юлію Тимошенко підтримують 19,2% опитаних, Петра Порошенка – 14,8%, Юрія Бойка – 10,4%, Анатолія Гриценка – 8,4%, Олега Ляшка – 6,5%, Євгенія Мураєва – 3,4%, Андрія Садового – 2,4%, Олександра Шевченко – 2,2%.