Одіозний харківський бізнесмен Павло Фукс у програмі «Світське життя» поскаржився ведучій Катерині Осадчій, що змушений сплачувати аліменти колишньому зятю-лівійцю. Він також розповів, що був проти цього шлюбу, але донька плакала, тож змушений був здатися, передає Главком.

«Я був проти, але вона плакала. Все, що я можу зробити. Не хочеться, щоб тобі потім сказала дитина: «Тату, ти мені життя зіпсував», – пояснив Фукс.

Він також поділився, що був щасливий, коли донька вирішила розлучитися, хоча це і влетіло у копієчку.

«Цьому мерзотнику я плачу ось уже три роки 5 тисяч фунтів на місяць. Вони одружувалися у Монако, а там, за законами, він подав до суду. Сказав: «я так добре жив увесь цей час, і мені зараз, щоб звикнути до іншого життя, потрібні гроші. Вимагав 30 тисяч, але мої юристи змогли збити до 5», – поділився бізнесмен.

Він також сказав, що із ексзятем уже розплатився. А у доньки зараз новий бойфренд, теж іноземець, індус.

Насамкінець Фукс представив Осадчій свою дівчину Олександру та зізнався, що вона молодша на 21 рік.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський підписав указ про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня ввести санкції проти 540 компаній та 538 людей – на три роки та безстроково.

Президент ввів у дію анонсовані раніше санкції проти Павла Фукса та Дмитра Фірташа.

Також економічні обмеження стосуються російських олігархів та бізнесменів Олега Дерипаски, Аркадія, Бориса та Романа Ротенбергів, Андрія Черезова, Сулеймана Керімова, Олексія Міллєра, Юрія Ковальчука, Кирила Шамалова, Віктора Вексельберга, Андрія Костіна, Олексія Мордашова, бойовика Ігоря Безлера, члена ПВК “Вагнера” та інших.

Росіянам блокуються активи, забороняється виводити гроші з України, а також скасовуються візи та забороняється в’їзд до країни.

Зокрема, Фірташу та Фуксу блокують активи, обмежують торгівельні операції, повністю припиняється транзит ресурсів, польотів та перевезень територією України, їм заборонено виводити гроші за межі України, анулюються певні ліцензії та дозволи, вони не можуть брати участь у приватизації, оренді державного майна тощо.

Підсанкційні особи також втрачають усі державні нагороди. Обмеження діятимуть три роки.