Валерій Залужний вперше вийшов у мережу після того, як Президент України Володимир Зеленський присвоїв йому звання Героя України.

Ексголовнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний опублікував фото з дружиною Оленою на своїй сторінці у Facebook. На знімку вони зображені в полі, обоє у військовій формі та бронежилетах. Генерал ніжно обіймає свою дружину за плече, а вона широко посміхається на камеру.

Помітно, що подружжя радіє разом, не зважаючи на умови, в яких вони знаходяться.

Таким чином, генерал продемонстрував, що попри усі спекуляції що він піде у відпустку чи змінить напрямок діяльності з військового на науковий він виконує свої обов’язки українського військового. Ходили чутки, що Валерій Залужний розпочне свою викладацьку діяльність після відставки.

Також нещодавно Валерій Залужний висловив свою думку вперше після звільнення з посади головнокомандувача Збройних сил та отримання звання Героя України.

Залужний підкреслив, що для нього велика честь отримати звання Героя України.

 «Честь і відповідальність, які я відчуваю перед кожним захисником і захисницею України, попри те, що зараз не обіймаю посад. Це ваша нагорода, бо саме ви – справжні Герої! З відданістю і вдячністю служу і служитиму Українському народові!», – написав він у телеграмі.

Нагадаємо вам, що Володимир Зеленський та екс-головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний зустрілися 8 лютого і підкреслили необхідність проведення змін у Збройних силах.

Після Володимир Зеленський присвоїв Валерію Залужному звання Героя України.

 «Присвоїти звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» Залужному Валерію Федоровичу – генералу», – йдеться в указі, опублікованому на сайті президента.