Партія “Сила і честь” розвиває регіональну мережу осередків, займається формуванням прозорого бюджету і готується до місцевих виборів.

Про це сказав лідер партії екс-глава Служби безпеки України, колишній начальник Головного управління розвідки Міноборони Ігор Смешко, повідомила 19 грудня прес-служба політсили.

“Сьогодні пріоритетом є розвиток партійних осередків, підбір патріотичних, високоморальних і високопрофесійних людей до лав партії, які щиро сповідують ідеологію консервативної демократії … Плануємо, що в кожній області будуть організації партії” Сила і честь “, які будуть спиратися на мережу районних, міських і селищних організацій “, – підкреслив політик.

Він підкреслив, що партія буде спиратися на середній клас.

“Ми сподіваємося на підтримку середнього класу, а з олігархами нічого спільного не маємо і мати не будемо. Вони повинні відійти в історію, залишитися тільки бізнесменами, багатими людьми, але без прямого і особливо тіньового впливу на політику і на кадрові призначення в державі”, – заявив Смешко.

Також він повідомив, що триває вивчення питання формування прозорого партійного бюджету і партійних внесків, а також підготовка до місцевих виборів.

На президентських виборах в 2019 році Смешко набрав 1,14 млн голосів (6,04%), посівши шосте місце.

Партія Смешко “Сила і честь” брала участь в дострокових парламентських виборах, які відбулися 21 липня, але не подолала п’ятивідсотковий прохідний бар’єр (набрала 3,82%).

Після виборів Смешко заявив, що в його планах – подальше партійне будівництво і участь в місцевих виборах.