правий сектор

Патруль "Правого сектора", що бере участь в акції по блокаді Криму, затримав диверсанта, який намагався потрапити на територію України в обхід пропускних пунктів.

Про це йдеться на сторінці "Блокада Криму/Правий сектор" у "Фейсбук", передає Корупція.Інфо.

"5 листопада близько 23 годин до нас надійшла інформація про те, що в селі Червоний Чабан (в районі блокпостів Чаплинка і Каланчак) були чутні постріли. Патруль "Правого сектора" почав прочісувати територію і помітив молодого чоловіка, який зовні схожий на бездомного", – йдеться в повідомленні ПС.

В ході перевірки з'ясувалося, що затриманим є Олександр Заболотний, раніше судимий, 1984 року народження. За його словами, він перетнув кордон через Турецький вал, обійшовши позиції російських військ, пройшов два ряди колючого дроту і високий паркан.

"На руках і на одязі були видні сліди свіжих подряпин. Також на плечі затриманого були синці, подібні тим, які залишає приклад автоматичної стрілецької зброї, а на вказівному пальці правої руки – чітко виражений мозоль, як від спускового гачка. Також при затриманому були знайдені ключі, брелоком для яких послужило кільце від гранати РГО російського виробництва", – зазначили в ПС.

Затриманого після допиту передали правоохоронним органам для подальших слідчих дій.