Коли чоловік і жінка поверталися до табору, з висоти 200 метрів на них почали падати каміння розміром з автомобіль, передає Корупція.Інфо.

32-річний Ендрю Фостер врятував дружину ціною свого життя, закривши її своїм тілом від падаючих зі скелі валунів в національному парку Йосеміті. Трагедія сталася всього через рік після їхнього весілля. Чоловік кинувся до 28-річної Люсі, побачивши небезпеку, що насувається, і стрибнув на неї. В результаті чоловік помер на місці, а його дружина отримала серйозні поранення.


Подружжя, які жили в Кардіффі, вирушили разом з друзями в тижневу поїздку в національний парк в Каліфорнії. У той злощасний день Ендрю і Люсі поверталися з обіду в свій табір, як раптом сталося обвалення скелі. З висоти 200 метрів на них кинулися валуни розміром з автомобіль.

Популярне: «Бачила, як Парубій вводив снайперів в …»: Савченко під будівлею СБУ зробила гучну заяву і пішла на допит

Люсі йшла в 50 метрах позаду чоловіка, коли вони почули, що прямо на них падають каміння. Ендрю крикнув коханої бігти, але дівчина втратила рівновагу і впала. Тоді чоловік повернувся і ліг на неї, захищаючи своїм тілом.


Коли пил осів і камені перестали падати, Люсі побачила, що Ендрю лежить поруч з нею. За результатами посмертного обстеження, Ендрю помер від черепно-мозкових травм.