На щастя, хлопчик вижив і зараз знаходиться у прийомній сім'ї, яка планує його усиновити, передає Корупція.Інфо.

Мешканку Мічигану, яка ледь не вбила свого чотирирічного сина, замкнувши його в шафі на кілька днів, засудили до 50 років тюремного ув'язнення. Під час оголошення вироку суддя Сара Лінкольн сказала, що 24-річна Меган Шуг – самий злий чоловік, якого їй доводилося бачити на лаві підсудних, повідомляє People.

Популярне: Відтепер діти вчитимуться до липня: Міністр МОН визначила тривалість навчального року

"Ви намагалися вбити його повільно. Якби ви хотіли вбити цю дитину, ви могли б зробити це швидше і безболісніше, але ви піддали його місяцям, якщо не рокам довгих страждань"

У березні 2017 року Шуг привезла свого знесиленого сина, Малойда, в місцеву лікарню. Хлопчик з працею дихав і був на межі життя і смерті. Його ноги були зв'язані, а на одній з них був відсутній палець. Лікарі побоювалися, що у дитини вже немає шансів видертися, оскільки він був в критичному стані.

Під час слухань Меган заявила, що сильно кається в події. За словами жінки, вона замкнула хлопчика в шафі, щоб захистити від свого бойфренда Ісаака Міллера. 38-річному чоловікові також висунуті звинувачення в жорстокому поводженні з дітьми другого ступеня.