Після розправи 56-річний житель Калача-на-Дону Павло Лук'яненко сховав тіло дівчинки, а сам пішов у запій, передає Корупція.Інфо.

Історія про зґвалтування і розправи над п'ятирічною Сонею з Калача-на-Дону отримала логічне завершення. Її вбивця – 56-річний Павло Лук'яненко – отримав 20 років колонії суворого режиму за рішенням Волгоградського обласного суду.

– Винний присуджений 20 років колонії суворого режиму з обмеженням волі строком на два роки. Вирок суду в законну силу не вступив і може бути оскаржений у вищу інстанцію, – заявили в суді.

Як повідомляє портал V1.ru, рідні Соні зустріли вирок для вбивці зі сльозами на очах. Бабуся дівчинки сказала журналістам, що вони не задоволені рішенням суду. Сам же Лук'яненко відмовився від коментарів.

Нагадаємо, 15 вересня п'ятирічна Соня не повернулася додому після прогулянки на майданчику в місті Калач-на-Дону. Тоді батьки забили на сполох і звернулися в поліцію. Тіло дівчинки знайшли в прибудові гаража біля її будинку. Вони затримали власника приміщення, який тут же дав свідчення.

Популярне: Відтепер діти вчитимуться до липня: Міністр МОН визначила тривалість навчального року
З'ясувалося, що дівчинка попросила його покатати її на машині. У підсумку він завів її в гараж, де спочатку згвалтував, а потім задушив. Потім він сховав тіло Соні і пішов в запій.