Між екс-віце-мером Очакова (Миколаївська область) Гордієм Бєловим і колишнім членом Партії регіонів Оленою Бондаренко сталася суперечка через те, що українець одним питанням розкрив її нахабну брехню про Україну.

Зрадниця України втратила контроль над своїми емоціями і почала швидко змінювати тему через брак аргументів. У незручну ситуацію її поставили просто в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

Приводом для конфлікту стала маніпулятивна фраза Бондаренко про те, що головною проблемою своєї країни українці нібито вважають владу, а не фактор зовнішньої агресії. Однак Бєлов припинив прокремлівський спіч екс-регіоналки своїм питанням із заковикою.

"Скажіть, коли ми приїжджаємо в Україну, скільки відсотків в Україні підтримують дії Російської Федерації на території України? Ви зараз говорите, що 75% не підтримують владу. А Росію підтримують? Проблема №1 в Україні не влада, а агресія Росії", – поставив він зрадницю на місце.Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Бондаренко, в свою чергу, непереконливо спробувала зобразити підтримку проукраїнського курсу розвитку країни, яку вона зрадила, однак у неї вийшла тільки вкрай нервова і показна промова.

"Ми живемо в Україні, алло-о-о! Ви картяр, який перекидає карти! Вам не соромно?! У нас своя держава, у нас свої інтереси, у нас свої громадяни", – невпопад відповіла екс-регіоналка опонентові.