Скандальний нардеп фракції Слуга народу Микола Тищенко, прийшов в Раду з футболкою, на якій зображений пранкер Джокер і напис “Все під контролем”. Мабуть нардеп надихнувся прикладом свого колеги Олександра Дубинського, який після скандалу про кількість автомобілів, записаних на маму Дубинського, прийшов в Раду з футболкою, на якій було написано “Мама любить швидкість”.

Українці в Мережі обурюються:

“Яка ганьба”, “Вирішив влаштувати ще більше цирку” “,” Пробив дно “.

Раніше глава фракції Слуги народу у Верховній Раді Давид Арахамія прокоментував інформацію Bihus.Info про те, що ресторан нардепа Миколи Тищенка працював, грубо порушуючи карантин.

Відповідаючи на відповідне запитання в інтерв’ю журналу НВ, Арахамія заявив, що поліція зараз в ресторані Тищенко «в тому числі з ініціативи наших депутатів» і запевнив, що партія не має наміру покривати нардепа.

«У нас точно немає ніякої мети нікого покривати і якщо працював ресторан, то він як його власник повинен понести законне покарання», – заявив глава фракції Слуги народу.

Він також допустив можливість «подвійного покарання» для Тищенко.

«Більш того, якщо факт правопорушення підтвердиться і ресторан працював на виробництво їжі а не просто використовував зустрічі для зустрічей, то потрібно подвійне покарання. Не знаю чи можливо це в законному порядку, але він же депутат і значить на це потрібно жорстко відреагувати », – сказав Арахамія.