Слідче управління Головної військової прокуратури Генпрокуратури проводить обшуки у службових осіб Міністерства оборони України.

Обшуки проводяться у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання владою та службовим становищем службовцями Міноборони, які входять до складу комітету з конкурсних торгів (ч. 2 ст. 364 КК України).

"Під час здійснення у 2014 році заходів щодо тилового забезпечення потреб Збройних сил України зазначені особи використали своє службове становище всупереч інтересам служби та прийняли пропозиції учасників закупівлі паливно-мастильних матеріалів, що містили завищені ціни, в результаті чого державному бюджету заподіяно збитків на суму понад 3 мільйони гривень", – повідомляє ГПУ.
 

Аби виявити та зафіксувати обставини кримінального правопорушення, слідче управління спільно з працівниками УБОЗ ГУ МВС у Київській області проводить обшуки за місцем роботи та проживання вищевказаних осіб, зокрема в одного із заступників міністра оборони.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 6 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

 

Джерело: УП