Біля Апеляційного суду в Києві сталися сутички між силовиками та прихильниками Андрія Антоненка, обвинуваченого у справі Шеремета. Вони незгодні з тим, що Антоненка залишили під вартою, та намагалися не пропустити автозак із ним із двору суду.

Про це повідомляється в Facebook столичної поліції.

Після судового засідання група осіб перешкоджала виїзду з території суду спеціального автотранспорту, а згодом перекрили дорожній рух на вул. Солом’янській.

Сьогодні в Апеляційному суді столиці відбулося засідання з розгляду апеляційної скарги на зміну запобіжного заходу фігуранту справи щодо вбивства Павла Шеремета. Після судового засідання група громадян заблокувала виїзд службового транспорту з території суду.

На прохання поліцейських припинити протиправні дії вони не реагували, натомість вийшли на проїжджу частину по вул. Солом’янській та перекрили рух. Правоохоронці негайно втрутилися в ситуацію. При цьому в момент, коли поліцейські створювали коридор для проїзду спецавтомобіля, виникла штовханина з активними учасниками заходу. Згодом рух транспорту відновили.

Зібрані відомості за цим фактом зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Солом’янського управління поліції. Проводиться перевірка, за результатами якої буде надана правова кваліфікація діям кожного учасника.

У поліції наголошують, що діяли правоохоронці в межах своєї компетенції та службових повноважень негайно реагуватимуть на порушення вимог чинного законодавства, а порушники нестимуть адміністративну або кримінальну відповідальність.