Радник глави Офісу президента Тимофій Милованов назвав лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко «бабусею корупції». Про це він заявив в етері телеканалу «Свобода слова на ICTV».

«Тимошенко для мене є найбільш професійним політиком в Україні.. Хотів би зачитати цитату Володимира Гройсмана щодо вас: «Мамою української економічної слабкості, знищенням української незалежності, корупції, популізму та неефективності є Юлія Тимошенко. Я не погоджуюся із Гройсманом. На мою думку, ви є не мамою, а бабусею корупції», – сказав Милованов.

Тимошенко бурхливо відреагувала на такий сексистський вислів: «Ви мене запросили, щоби мене принижувати? Це людина, яка працює на іноземні гранти».

Водночас Милованов сказав, що це не ейджизм і ніяким чином не ображає Тимошенко. «У нас немає цензури», – зазначив він.

Також радник глави Офісу президента додав: «Ви щодня бігаєте 10 км. Ви в кращій фізичній формі, аніж я».

Після цього радник глави ОП розповів про те, як українські політики в 1990-х створили свою культуру, “вдовблюючи” в голови людям свої думки. Однією з них є установка, що українці почнуть жити добре тільки тоді, коли приймуть закони, які потрібні владі.

У свою чергу Тимошенко кілька разів нагадала глядачам, що Милованов працює в Україні на іноземні гранти і відпрацьовує гроші. Голова “Батьківщини” пообіцяла принести на наступний ефір докази цього. Нардеп зробила головний акцент на тому, що земельний закон прийняли без референдуму, хоча обіцяли зовсім інше.