Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що візит Президента України до Вашингтона стане історією успіху завдяки системній роботі української і американської сторін із його підготовки.

 Про це Кулеба заявив на онлайн-брифінгу.

«Буде історія успіху, будуть конкретні домовленості», – сказав Кулеба.

Він зазначив, що під час недавнього візиту разом із керівником ОП Андрієм Єрмаком до Вашингтона на нього дуже гарне враження справила позитивна атмосфера, яка там панує у зв’язку з підготовкою візиту Президента і конструктивний підхід адміністрації Джозефа Байдена до його організації, а також той факт, що і демократи, і республіканці в США одностайні у підтримці України.

За словами міністра, візити такого рівня в такий історичний момент – це «дуже складна задача».

«Ми над нею працюємо, і не лише МЗС, а й інші органи української влади, причетні до співробітництва з США. Ведеться дуже системна робота», – запевнив глава української дипломатії.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відзначає конструктивний підхід США до організації майбутнього візиту президента України Володимира Зеленського до Вашингтона.

“Моє враження від відвідин Вашингтона – це саме позитивна атмосфера, яка там панує з огляду на підготовку візиту президента (Володимира Зеленського – ІФ) і конструктивний підхід американської адміністрації до організації цього візиту, а також той факт, що і демократи, і республіканці… єдині в підтримці України”, – сказав Кулеба на онлайн-брифінгу в п’ятницю.

За словами міністра, над підготовкою візиту працює не лише МЗС, а й інші органи української влади.

“Триває системна робота, все так у часі дуже компактно: спочатку День Незалежності, потім відразу візит – це важко, але це приємний вантаж, який ми із задоволенням несемо, тому що це відповідає інтересам України та українського народу”, – наголосив Кулеба.