Днем в середу, 20 червня, на прогін залізничній колії в районі селища ім. Горького в Миколаєві під маневровий тепловоз кинувся молодий чоловік, передає Корупція.Інфо     

Маневровий тепловоз рухався по залізничній колії в напрямку станції «Миколаїв Пасажирський». В районі селища ім. Горького машиніст звернув увагу на людину, що стояла біля колії і навіть посигналив йому гудком. Однак чоловік не зреагував, а коли тепловоз наблизився – несподівано кинувся до шляхів і поклав голову на рейки.

Машиніст спробував застосувати екстрене гальмування, але було вже пізно – тепловоз протягнув тіло нещасного кілька метрів, зірвавши при цьому з нього одяг. Відрізана голова відлетіла на відстань близько 100 метрів від тіла.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знатиОсоба загиблого встановлюється, є припущення, що їм був місцевий житель.

На місці події працює слідчо-оперативна група Інгульського (Ленінського) райвідділу поліції і слідчі Слідчого управління ГУ НП Миколаївській області.

Нагадаємо, 23-річного Миколу Бичка із селища Есхар Чугуївського району на Харківщині знайшли повішеним у лісосмузі 5 червня. Рідні в самогубство не вірять.


Він висів обличчям до товстої деревини на старій брудній мотузці. Під ноги були підкладені колоди, — розповідає товариш Роман Лихачов, 34 роки. — Поряд стояли велосипед і порожня 5-літрова баклажка. Микола хотів перевірити, чи зливають у річку промислові відходи, взяти проби води. На руках і ногах у нього залишилися сліди боротьби. Звідки б вони взялися, аби сам повісився? Розмов про самогубство від нього ніколи не чув. Коля мав багато планів. Хотів створити громадську організацію в селищі, поїхати на заробітки в Польщу.‡агрузка...