Президент Росії Володимир Путін незадоволений станом справ на фронті і влаштував прочухана російським генералам.

Про це повідомляє радник глави офісу президента Олексій Арестович в ефірі “Фейгін Live”.

“Нам з Москви добрі люди розповідають, що була нарада у Путіна, позавчора. І він дуже сильно кричав на генералів, чимось він був дуже сильно незадоволений, дуже. Щось вони не зробили з того, що обіцяли. Я боюся загадувати, але деякі ознаки того, що відбувається дають мені надію”, – зазначив Арестович.

Арестович зізнався, що деякі події на фронті, зокрема перехід росіян у великий наступ, зняття російських військ із Запорізької області й перекидання сил противника з-під Донецька на Попаснянський напрямок, можуть слугувати оптимістичним наближенням перемоги України в війні з Росією.

“Якщо вони підсохли й не здатні більше наступати, не концентруючи війська, не роблячи решту фронту, такого, як промокашка, це означає, що вони програли за темпами ще до того, як прийшов ленд-ліз”, – пояснив експерт.

Зазначимо, що військові РФ можуть влаштувати переворот та вбити Путіна через провал у війні. За словами аналітика Роберта Тронтона, ГРУ здатне ліквідувати президента РФ, видавши його смерть за серцевий напад.

Про це пише таблоїд The Sun, посилаючись на експерта з вивчення конфліктів Королівського коледжу Лондона Роберта Тронтона.

Федеральна служба безпеки та Головне розвідувальне управління мають можливості для ліквідації президента і можуть піти на такі заходи, якщо побачать, що ЗС РФ втрачає позиції Донецької та Луганської областей, вважає він. Тронтон підкреслив, що жителів Росії нескладно переконати у випадковій смерті Путіна.

“У них вистачить розуму зробити це. Якщо ви хочете зробити палацовий переворот, ви повинні робити це тихо і тримати в найсуворішій таємниці. Ви б змусили ГРУ зробити це, і за останні кілька тижнів вони отримали значно більші сили. Потім ви змушуєте людей говорити на телебаченні, що Путін нездужає, і тоді у вас з’являється новий лідер. Хтось скаже: “У бідного Путіна трапився серцевий напад через всю напругу спеціальної військової операції, і ми поставили такого-то і такого-то на чолі”, — поділився своїм баченням ситуації Роберт Тронтон.