Водію першого помічника президента Сергія Шефіра, в якого влучили з автомата нападники, зробили операцію. Вона пройшла без ускладнень, життю чоловіка нічого не загрожує.

Про це заявив, головний лікар “Феофанії” Ігор Семенів у коментарі телеканалам.

“Все гладко, (операція) пройшла стандартно без всіляких ускладнень… Він абсолютно зараз стабільний, загрози для життя немає”.

Деталі: За словами Семеніва, пацієнт має поранення в ногу і перебуває в одному з відділень інтенсивної терапії. Кількість влучень медик відмовився уточнити, посилаючись на таємницю слідства.

Лікар висловив сподівання, що рани загоюються “первинним натягом” (швидке загоєння ран, в яких немає бруду і які мають невелику втрату тканини).

Семенів повідомив також, що водія доставили у лікарню на “швидкій”, він був при повній свідомості. “Феофанію” обрали з огляду на те, що постраждалий є працівником Офісу президента і перебуває на обслуговуванні цієї лікарні.

Ситуацію з водієм також прокоментував міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. За його словами, перед тим, як відправитися до лікарні, поранений керманич встиг вказати на місце, звідки здійснювалися постріли, що дало можливість слідчим “максимально оперативно та якісно” здійснити огляд місця подій і необхідні слідчі дії.

Він також опублікував фотографію куль і їхніх уламків, що були вилучені з ноги водія.

Без перебільшень, сьогодні другий день народження Сергія Шефіра. Слідство наразі розглядає три основні версії замаху на вбивство першого помічника Президента України Сергія Шефіра та його водія: в зв’язку з державною діяльністю, з метою тиску на перших осіб держави і з метою дестабілізації політичної ситуації в Україні, у тому числі за участю спецслужб іноземних держав.

Перед тим, як відправитися до лікарні, він встиг вказати на місце, звідки здійснювалися постріли, що дало можливість слідчим максимально оперативно та якісно здійснити огляд місця подій і необхідні слідчі дії. Тож ситуація на контролі. До слідчо-розшукових дій підключені найкращі оперативники та слідчі Національної поліції, кінологічної служби, Нацгвардії, співробітники СБУ.

Хочу наголосити, що замах відбувався з метою вбивства. Якщо хтось думає, що може залякати таким чином керівництво країни, він глибоко помиляється. Шлях реформ і змін у країні не зупинити! Також сьогодні в Черкасах трапилося вбивство підприємця. Основна версія слідства – умисне вбивство, вчинене на замовлення. Справа на контролі, – написав Монастирський у своїй сторінці на Фейсбук.

Цікаво, що від будинку Сергія Шефіра до столиці можна дістатися двома шляхами, але одну з доріг недавно заасфальтували, і це явно надавало зловмисникові впевненості в тому, що маршрут високопоставленого чиновника залишиться незмінним.

На місці подій журналісти чули, як поліцейські говорили: “Сюди СБУ треба”, обговорюючи, що робота в лісі більше схожа на пошук ДРГ. Припарковані машини кінологів говорили про те, що собаки вже кілька годин шукають стрілка і ​​його ймовірних спільників.

За збором доказів спостерігав і глава Нацполіціі Київської області Андрій Нєбитов. У якийсь момент він разом зі слідчими пройшов в глиб лісу, але лише на кілька десятків метрів – і повернувся. Через якийсь час прочісуванням околиць зайнялася Нацгвардія. До місця стрілянини під’їхали чотири автомобілі з бійцями в бронежилетах, з автоматами. І навіть через кількта години після стрілянини, прямо над верхівками сосен, кружляв вертоліт Нацгвардії.