У прямому ефірі “Свобода слова Савіка Шустера” телеведучий не стримався після репліки “регіоналки” Наталії Королевської і заявив їй в обличчя, що буде з людиною, яка на території “ЛДНР” в публічному місці крикне гасло “Слава Україні!”

У прямому ефірі ток-шоу Савіка Шустера телеведучий програми різко відповів “регіоналці” Наталії Королевській під час обговорення теми окупованої частини Донбасу.

Відео було опубліковано в Інтернеті на YouTube-каналі Shuster online.

Представниця ОПЗЖ стала гостею програми і, стоячи біля мікрофона, заявила про необхідність дотримання прав переселенців, які знаходяться на підконтрольній Україні території.

При цьому Савік Шустер не стримався і вирішив відповісти Королевській, яка не бажає говорити про утиск українців на окупованій частині Донбасу і критикує лише українську владу.

Шустер прямо в обличчя сказав Королевській, що буде з людиною, яка на території “ЛДНР” в публічному місці крикне гасло “Слава Україні!”: За його словами, людина миттєво відправиться в льох.

“Якщо людина на окупованій території вийде і скаже слава Україні його помістять в льох”, – емоційно заявив телеведучий.

Крім того, Шустер додав, що ОПЗЖ ніяк не коментує ситуацію з правами людини на окупованій частині Донбасу в “ДНР” через зв’язки партії з Москвою.

Користувачі соціальних мереж звернули увагу на обличчя Королевської, коли з нею спілкувався Шустер і відзначили її зніяковілу гримасу її буквально перекосило після слів Шустера.