Начальниці центрального відділення держбанку в Києві співробітники прокуратури повідомили про підозру в нелегальному заволодінні коштами клієнтів банку в розмірі одного мільйона гривень.

За даними слідства, зловмисниця, зловживаючи службовим становищем, діяла в змові з іншими співробітниками відділення. Таким чином були привласнені кошти 19 клієнтів банку.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Києва.

“Спільники фігурантки, використовуючи чужий логін і пароль, отримали доступ до автоматизованої банківської системи, і без відома клієнтів банку, міняли інформацію, яка обробляється в системі. В результаті зловмисники створювали офіційні банківські документи і проводили фіктивні операції зі зняття готівки з карткових рахунків потерпілих. Після цього гроші передавалися начальниці відділення, яка розпоряджалася ними на свій розсуд “, – йдеться в повідомленні.

Зараз перевіряється інформація про присвоєння підозрюваної ще 9 мільйонів гривень. Крім того, в рамках слідства буде надана правова оцінка співучасникам.

Дії зловмисниці кваліфіковані за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України. Підозрюваної загрожує до восьми років позбавлення волі і заборона на строк до трьох років обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.